Kojící trička a košilky

zena_tehotna_kojici_kosilky_titl_hl_1200_450.jpg

Těhotenské a kojící košilky s odklopením.

Košilky kojící s decentním rozepínáním pro odklopení při kojení jsou základní vybavení každé maminky na bezpečné krmení miminek.

Tyto moderní košilky jsou z kvalitního úpletu v kombinaci s vlákny technologie Skinlife Meryl. Toto vlákno má bakteriostatické vlastnosti při zachování přirozené rovnováhy pokožky. Díky pozitivním iontům stříbra (Ag +) vlákna eliminují alergie a zároveň poskytují komfort při nošení. To zajišťuje vysoký stupeň odvodu vlhkosti při zachování optimální tělesné teploty.


Litujeme, ale v kategorii Kojící trička a košilky se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

Těhotenské a kojící košilky s odklopením. Košilky kojící s decentním rozepínáním pro odklopení při kojení jsou základní vybavení každé maminky na bezpečné krmení miminek. Tyto moderní košilky jsou z kvalitního úpletu v kombinaci s vlákny technologie Skinlife Meryl. Toto vlákno má bakteriostatické vlastnosti při zachování přirozené rovnováhy pokožky. Díky pozitivním iontům stříbra (Ag +) vlákna eliminují alergie a zároveň poskytují komfort při nošení. To zajišťuje vysoký stupeň odvodu vlhkosti při zachování optimální tělesné teploty.