O nás

ap_logo_cech_350_250.png

Společnost Dagmar Adamčíková - Alysia se sídlem v Děčíně, působí na českém a slovenském internetovém trhu od roku 2012. Společnost provozuje dva internetové obchody.

V internetovém obchodě www.alysiapradlo.cz zakoupíte široký sortiment značkového pánského a dámského spodního prádla, oblečení pro volné chvíle a módní doplňky za rozumné ceny. Předpokladem pro Vaši spokojenost je kvalita materiálů a pečlivost zpracování spolu s naší tradicí a zkušeností s prodejem zboží. Preferujeme české výrobce a tuzemské dodavatele, ale naleznete zde i zboží od renomovaných zahraničních firem.

Naší chloubou je ucelená prodejní nabídka bytového textilu a doplňků pro domácnost a každodenní potřebu. Naše bytové doplňky dokáží rychle a přitom snadno proměnit Váš interiér v útulný domov. Bytový textil a doplňky zakoupíte za příznivé ceny prostřednictvím internetového obchodu www.hancinkramek.cz.

Zboží si lze po dohodě vyzvednout ZDARMA v sídle naší firmy na adrese Dagmar Adamčíková - Alysia, Kosmonautů 169, Děčín 27 - Březiny, 405 02, Česká republika. Vždy nám před vaší návštěvou zavolejte na +420 778 047 299. Tím ušetříte za dopravu. Při objednávce zboží nad 1 500 Kč (český zákazník) a 60 € (slovenský zákazník)  již neplatíte žádné dopravné.

Společnost Dagmar Adamčíková Alysia.cz Vám přeje příjemný nákup.