O nás

alysia_cz_logo_cesko_350_240.png

Společnost Dagmar Adamčíková - Alysia se sídlem v Děčíně, působí na českém a slovenském internetovém trhu od roku 2012. Společnost provozuje dva internetové obchody a kamennou prodejnu v Praze.

V internetovém obchodě www.alysiapradlo.cz zakoupíte široký sortiment značkového pánského a dámského spodního prádla, oblečení pro volné chvíle a módní doplňky za rozumné ceny. Předpokladem pro Vaši spokojenost je kvalita materiálů a pečlivost zpracování spolu s naší tradicí a zkušeností s prodejem zboží. Preferujeme české výrobce a tuzemské dodavatele, ale naleznete zde i zboží od renomovaných zahraničních firem.

Naší chloubou je ucelená prodejní nabídka bytového textilu a doplňků pro domácnost a každodenní potřebu. Naše bytové doplňky dokáží rychle a přitom snadno proměnit Váš interiér v útulný domov. Bytový textil a doplňky zakoupíte za příznivé ceny prostřednictvím internetového obchodu www.hancinkramek.cz.

Zboží si lze vyzvednout ZDARMA na naší prodejně Alysia prádlo na adrese Rytířova 856/6, 143 00 v Praze 12. Na tomto místě si zboží můžete prohlédnout a zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Tím ušetříte za dopravu. Při objednávce zboží nad 1 500 Kč již neplatíte žádné dopravné.

Společnost Dagmar Adamčíková Alysia.cz Vám přeje příjemný nákup.