Prací pytlíky na spodní prádlo

titl_pradlo_pytlik_1200_450.jpg

Praci pytlík na spodní prádlo a podprsenky zásadně prodlužuje životnost prádla.

Podprsenky a jemné spodní prádlo byste vždy měla prát v ruce, nebo v pračce v sáčku na praní a bez aviváže.

Prací pytlík je velmi vhodný pro praní jemného prádla, podprsenek a punčochového zboží v automatických pračkách. Praktický a šikovný pomocník na praní  spodního prádla, který zabrání poškození v podobě zadrhnutí nebo roztržení.

Prací pytlíky na spodní prádlo do pračky, 3952P Více informací Prací pytlíky na spodní prádlo do pračky, 3952P Prací pytlík na spodní prádlo zaručí dokonalou ochranu prádla při praní v pračce. Zapínání na zip zajistí, že se nic nedostane mimo něj. Používáním pracích pytlíků se vyhnete poničení a deformaci spodního prádla a zejména podprsenek. Je vyroben z kvalitního materiálu, odolného proti mechanickému požkození, který neomezuje průtok vody ani pracích prostředků. 45
Praci pytlík na spodní prádlo a podprsenky zásadně prodlužuje životnost prádla. Podprsenky a jemné spodní prádlo byste vždy měla prát v ruce, nebo v pračce v sáčku na praní a bez aviváže. Prací pytlík je velmi vhodný pro praní jemného prádla, podprsenek a punčochového zboží v automatických pračkách. Praktický a šikovný pomocník na praní  spodního prádla, který zabrání poškození v podobě zadrhnutí nebo roztržení.