Spodky pánské černá šedá XL funkční, vlna merino, 86002P

- 5%
černá šedá
  • černá šedá
  • Merino
  • Thermolite
NADMĚRNÉ VELIKOSTI AKČNÍ SLEVY

Pánské funkční thermo spodky dlouhé. Více informací

 U dodavatele do 3 dnů 
968,02
Před slevou:
1 018
Vyberte variantu
kusů
Výrobce:
Gino
Kód výrobku:
86002-MxCMxG-XL-WPH
Katalogové číslo:
KT01-2045-1
EAN:
8590787172189
Záruka:
24 měsíců

kusů

Pánské funkční thermo spodky dlouhé, bez průhmatu jsou šité ze speciálního dvouvrstvého materiálu Merino/Thermolite®. Tyto pánské funkční thermo spodky zajistí maximální pohodlí a termo pohodu. Z kolekce: Merino.

Vlna MERINO/Thermolite® – řada funčního prádla MERINO

Toto prádlo je určené pro přímý kontakt s pokožkou a nahrazuje první a druhou vrstvu funkčního prádla. Použitý materiál se vyznačuje dvouvrstvou konstrukcí pleteniny, kde spodní vrstva je tvořena dutým vláknem Thermolite a vrchní vrstva vlnou MERINO. Toto vlákno zajišťuje rychlý odvod vlhkosti od pokožky do vnější vrstvy. Vlna MERINO oděvu dodává velmi dobré termoregulační vlastnosti, zároveň má velmi dobrou schopnost absorbovat a dovádět vlhkost od těla do vnějšího prostředí. Při nošení také oceníte její antibakteriální účinky, díky nimž jste déle chráněni proti vzniku nepříjemného zápachu.

Údržba:
Pro optimální údržbu se doporučuje prádlo s vlnou MERINO prát maximálně na 40°C. Prádlo se doporučuje žehlit na první stupeň, tj. do 110°C, nedoporučuje se však použití páry, protože vlna by takovou to vlhkost přijala a prádlo by zůstalo delší dobu vlhké. Prádlo se nesmí bělit, sušit v bubnové sušičce a chemicky čistit. Vždy postupujte dle doporučeného návodu výrobce, uvedeného na visačce nebo obalu produktu!

Merino Thermolite

Mohlo by Vás také zajímat